Sağlıkta Çeyrek Asırlık Tecrübe

Bahat Sağlık Grubu sağlık sektöründeki çeyrek asırlık birikim ve deneyimini 2019 yılında BHT CLINIC markası altına taşıyarak İstanbul Tema Hastanesini kurmuştur.

BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi

BHT CLINIC markasının ilk hastanesi olan İstanbul Tema Hastanesi, bünyesinde; Sultangazi Bahat Hospital, Özel İkitelli Bahat Hastanesi ve iştirakli olarak Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesini bulunduran Bahat Sağlık Grubu’nun sektördeki en yeni atılımıdır. İstanbul’da üç ayrı lokasyonda hizmet veren Bahat Sağlık Grubu, BHT CLINIC markası ile yatırımlarını sürdürmekte ve bu yeni markanın ilk hastanesi olan İstanbul Tema Hastanesi’nde hizmet sunmaya başlamıştır. BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi, 55 bin metrekare kapalı alanda, 19 katlı akıllı bina teknolojisi ile, 450 yatak kapasitesinden, tam donanımlı 16 ameliyathanesinden 2’si hibrit ameliyathane teknolojisi ile hizmet vermektedir. BHT CLINIC yurt içi ve  yurt dışı yatırımları ile büyümeyi hedeflemektedir.  

Bahat Hospital – Sultangazi

1994 yılında grubun ilk hastanesi olarak kurulan Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. 18 kuvözlü yenidoğan ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan hastanede tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

Özel İkitelli Bahat Hastanesi

İkitelli Bahat Hastanesi; 81 yatak kapasitesi ve 44 hekim ile 7.000 metrekare kapalı alanda, 340 çalışanıyla hizmet vermektedir. 14 kuvözlü yenidoğan, 6 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan hastanede tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 60.000 metrekarelik alanda, 400 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 135 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.